Обращение к президенту

Президенту України
Януковичу В.Ф.

ЗВЕРНЕННЯ

Звертаємо Вашу увагу на численні факти порушення міським головою Одеси вимог Закону “Про боротьбу з корупцією” у частині декларування доходів.

Відповідно до ст.13 Закону “Про службу в органах місцевого самоврядування”, міський голова повинен щорічно декларувати доходи за кордоном, нерухоме та цінне рухоме майно, та вклади в банках - стосовно себе і своєї родини. Термін “родина” є тотожнім терміну “сім’я”.

Відповідно до ст.3.2. Сімейного Кодексу, спільне проживання квалифікує пару як сім’ю. Там же, “дитина належить до сім’ї своїх батьків” - тобто, наявність дитини автоматично робить з пари сім’ю (також ст.171.1 СК). Кваліфікація пари, що має спільну дитину, як сім’ї, не залежить від оформлення ними шлюбу.

Два роки тому, міський голова Одеси народив спільну дитину з п. Ольгою Меньшиковою. Цій акт кваліфікує їх як сім’ю.

Міський голова повинен декларувати закордонні доходи, нерухоме та цінне рухоме майно, та вклади в банках, що належать його дружині.

Всупереч вимогам закону, п. Гурвіц не декларував майно своєї дружини в Державі Ізраїль, серед іншого:
автомобиль BMW X5 вартістю приблизно $130 тис., державній номер 57-703-16,
два особисті рахунки в банку Леумі та один - у банку Мізрахі,
квартиру в Кірьят-Моцкін (пізніше продана),
рахунків компанії, що цілком їй належала.

На рахунок компанії надійшло $351 тис. у перший рік. Ця компанія зареєстрована в квартирі півнорічного сина п. Гурвіца, яку він придбав за $570 тис. поряд з кількома іншими об’єктами нерухомості. В силу спільного проживання сину та дружини (сумісного побуту), вони можуть вважатися членами однієї родини, та одеський мер повинен був декларувати доходи та нерухомість, оформлені на його сина.

На підставі ст.9 Закону “Про боротьбу з корупцією”, порушення порядку декларування доходів родини є безперечною підставою для зняття з посади та заборони балотуватися.

17.06.2010.

Політвиконком
ПП „Союз анархістів України”

Материалы на похожую тему