Административный иск

Одеській окружний адміністративний суд
(65062) м.Одеса, вул. Фонтанська дорога,14


Позивач:

Чорний Вадим Львович, адреса:
65045, м. Одеса, вул. Успенська, 70.

Відповідач:

Приморський районний відділ ОМУ ГУМВС
України в Одеській області,
65026, м. Одеса, вул. Грецька, 42.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання дії незаконними та зобов’язання вчинити певні дії

Позивач є керівником політичної партії «Союз анархістів України». (Протокол додається).

27 липня 2010 року, був в зірваний автомобіль Позивача. Авто було в зірвано ємностями із запальною рідиною після 7 хвилин, як Позивач припаркувався та практично тоді, коли позивач повинен був вийти з дому та сісти знову у авто. По факту, Приморським РОВД м. Одеси було порушено кримінальну справу № 08201000578 по ст. 194, ч.2 КК України умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах.

Згідно ст. 5 ЗУ «Про прокуратуру», однією з функцій прокуратури, є нагляд за додержанням законів органами, які проводять оперативно – розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство. До прокуратури Приморського району було направлено заяви, щодо перекваліфікації порушеної справи та притягнення в якості звинувачених Гурвіца Е.Й. та Корчинського Д.О. (заяви додаються). Листом № 7-1436-10 (додається) Приморська прокуратура повідомила, що заява направлена до Приморського районного відділу м. Одеси, та зобов’язала повідомити про результати розгляду заяви позивача. Але ніякої відповіді Відповідач не направив.

Не має ніяких сумнівів у тому, що вибух був здійснений за замовленням мера м. Одеси Гурвіца Е.Й. та виконано членами «Вільна Одеса» під керівництвом Корчинського Д.О.

Протягом липня 2010 року, ПП «Союз анархістів України» публікувало інформацію про банківські рахунки та майно родини Грувіца Е.Й. в Ізраїлі. Гурвіц Е.Й. не вказував майно у своїй декларації про прибутки. Згідно ЗУ «Про боротьбу з корупцією», порушення порядку фінансової звітності є корупційним діянням та повинно привести до відсторонення Гурвіца від посади та заборони балотуватися на наступних виборах.

Таким чином, є усі підстави припускати, що було здійснено злочин, передбачений ст. 112 КК України: посягання на життя керівника політичної партії у зв’язку із його громадською діяльністю.

Авто було в зірвано в декількох метрах від будинкової газової котельні. У випадку, якщо б полум’я дійшло до баку з пальним на 2-3 хвилини раніше, до того, як приїхали пожежники, то вибух котельні знищив би 17 – ти поверховий житловий будинок. Дії злочинців, таким чином, створили б реальну погрозу життю біля ста людей, та нанесли б майнову шкоду приблизно 800 000 грн. Метою злочинців було «вплив на прийняття рішень… об’єднанням громадян». Вказані дії повністю підпадають під ст. 258 КК та кваліфікують іх як тероризм.

Враховуючи вищенаведене, Позивач вважає, що кваліфікація кримінальної справи № 08201000578 не відповідає характеру злочину – пошкодження майна не було окремою метою, а лише засіб для досягнення політичної мети.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 8,55,124 Конституції України, ст. ст. 104-106 КАС України,-

ПРОШУ:

1. Визнати дії Приморського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області з приводу відмови у перекваліфікуванні кримінальної справи за № 08201000578 за статтями 112 та 258 Кримінального Кодексу України.
2. Зобов’язати Приморський районний відділ Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області перекваліфікувати кримінальну справу за № 08201000578 за статтями 112 та 258 Кримінального Кодексу України.
3. Зобов’язати Приморський районний відділ Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області притягнути за справою № 08201000578 в якості обвинувачених Гурвіца Едуарда Йосиповича та Корчинського Дмитра Олександровича.
4. Витребувати кримінальну справу № 08201000578 у Приморського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.

Додатки у копіях:
1. Примірник позовної заяви;
2. Докази сплати державного мита;
3. Заяви до прокуратури;
4. Відповідь Прокуратури;
5. Витяг з протоколу установчого з’їзду партії;
6. Свідоцтво партії.

21.09.2010.
Чорний В.Л.

Материалы на похожую тему