Заявление в СБУ

В Лисичанський відділ Служби безпеки
України в Луганській області
Від секретаря міської партійної організації
"Союз анархістів України"
93118, Луганська обл., м. Лисичанськ,
квартал Жовтневої революції, 10/2

ЗАЯВА
(в порядку ст.95 Кримінально - процесуального Кодексу України)

Прошу Вас прийняти засоби реагування та притягнути до кримінальної відповідальності громадянина України Ющенка Віктора Андрійовича, котрий, перебуваючи на посту Президента України, здійснив дії, що мають ознаки злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального Кодексу України ("Державна зрада").

Громадянин України Ющенко В.А., використовуючи коституційні повноваження Президента України у власних інтересах та інтересах третіх зацікавлених осіб, навмисне здійснив дії по розпуску Парламенту України, що призвели до:
- економічної кризи промисловості;
- підриву засад констиуційних соціальних гарантій громадян держави та місцевого самоврядування, шляхом зриву затвердження Верховною Радою України Державного бюджету на наступний рік;
- максимальної політичної напруженості у суспільстві, що призвело до безладу виконавчої державної влади і ставить країну до грані початку громадянської війни;
- одного з найбільших рівня корупції в Світі.

Прошу у встановлений законом строк повідомити письмовою вмотивованою відповіддю про прийняте рішення. В разі відмови у порушенні кримінальної справи, прошу надати копію відповідної постанови.

Додаток: копія свідоцтва про реєстрацію партійного осередку

Перший секретар Коваленко А.М.

 

заявление
 

 

Материалы на похожую тему