Протест Бровары - 2

Міському голові м. Бровари
Антоненко В.О.

Копії:
Антимонопольний комітет України
Редакції загальнодержавних та
місцевих засобів масової інформації

П Р О Т Е С Т

Броварська міська організація політичної партії «СОЮЗ АНАРХІСТІВ УКРАЇНИ» заявляє свій протест проти безпідставного підвищення ставок на оренду комунального майна в місті Бровари Київської області.
В той час, коли ставки за іпотечними кредитами менші за 12% річних, заплановане підвищення орендних ставок до 40% в рік від оціночної вартості приміщення є інструментом отримання надприбутків і грубим порушенням антимонопольного законодавства. За розрахунком чиновників, ці надходження мають покрити втрати, як мінімум, від їх недбалого господарювання. Про оцінку приміщень. Чиновники заявляють, що ними буде визнаватися тільки оцінка оцінщиків, яких вони вкажуть. А це вже не тільки порушення антимонопольного законодавства, це вже пахне корупцією.
Як підняття орендних ставок вплине на мешканців міста та підприємців? Деякі підприємці просто збанкрутують, тому що не зможуть конкурувати, інші звільнять частину персоналу, щоб підтримати рентабельність. Для мешканців міста просто подорожчають товари та послуги.
Отже, все на благо громади?
Вимагаємо припинити свавілля чиновників!

Голова Броварської організації політичної партії
«Союз анархістів України» Сергій Корж
 

Материалы на похожую тему